Ideālais ūdens.

          Ideālā variantā cilvēkam visu dzīvi būtu jādzer ūdens, kuru dzēra viņa māte būdama stāvoklī. Grūtniecības periodā gēnu līmenī tika ielikts mikroelementu sastāvs viņa biokompjūterī. Tas arī ir galvenais ūdens novērtējuma kritērijs konkrētai vietai.

          Cilvēks nav nekas cits kā ūdens apmaiņas daļiņa dabā. Smadzenes, kuras vada vielmaiņu organismā – ir tikai kompjūters, kuram jāregulē pareizs ūdens sadalījums šūnu līmenī. Tāpēc tajās pati daba ir instalējusi programmu, kuras pamatā ir noteikts ūdens sastāvs, pierasts katram organismam. Smadzenes, saņemot jaunu ūdens porciju, novirza to atbilstoši šai programmai.  Kaut kur, kaut ko papildina, no kaut kurienes kaut ko izvada. Šo procedūru mēs tad arī saucam par vielmaiņu. Ja mēs ierasto ūdeni nomainīsim uz citu, lai arī daudz tīrāku, bet tajā pašā laikā neizmainīsim mūsu kompjūtera-smadzeņu programmu, tad to nostādīsim neatrisināma uzdevuma priekšā, iedzīsim strupceļā vai pat salauzīsim to. Pie viena pārkāpsim arī galveno veselības likumu – pareizu vielmaiņu.

          Ceru, ka jūs pārliecinājāties: ūdens aizskalo visas kaites un tas ir pārbaudīts gadsimtu gaitā.

          Pēc okulto zinātņu priekšstatiem, ūdens ir viena no četrām galvenajām dabas stihijām, tas spēj labāk par visu uzņemt un glabāt informāciju un enerģiju.

          Veselību jums un veiksmi sevis un apkārtējās pasaules izziņas ceļā!

          Lai jums varētu sniegt šo informāciju, esmu pastudējis darbus, ko pētījuši un savās atziņās dalījušies:

– Aleksejevs A. - Andrejevs J.
– Batmanghelidžs F. - Benvenists Ž.
– Bernāls Dž. - Breggs P.
– Burdikins B. - Kaminskis V.
– Flanagans P. - Koanda A.
– Lipovskis J. - Makarovs V.
– Malovičko A. - Mikulins A.
– Neiss R. - Sisins A.
– Skvirskis V. - Sletovs N.
– Spenglers O.
- Stepanovs A.
– Vanga