Ūdens maģija

                                      Dzīvība ir ar dvēseli apveltīts ūdens.

                                                                                                                E.Dibuā

          Cilvēks no senseniem laikiem ūdenim ir piedēvējis maģiskas īpašības. Vairumā tautu reliģijās iegremdēšanos ūdenī vai apmazgāšanos veica ne tikai ar fizisku, bet arī ar garīgu nozīmi.

          Iesaku atveseļošanos sākt ar tīra ūdens dzeršanu. Vēlams dzert līdz dabiskam stāvoklim atjaunotu ūdeni. Ar ūdens palīdzību organisms pats spēj sevī uzturēt tīrību un iekšējo bioķīmisko un biofizisko procesu līdzsvaru. Bez tīra ūdens lietošanas organisma šķidrumu vides, bet tās ir asinis, limfa, starpšūnu un šūnu ūdens, - piesārņojas, un organisms ir spiests “iekapsulēt” pārtikas un toksīnu nepilnīgās noārdīšanās procesus, pārvēršot tos taukaudos (lūk, no kurienes cilvēka organismā gadu gaitā pakāpeniski uzkrājas liekais svars). Tā rezultātā cilvēka dzīvības spēki pagurst, veidojas labvēlīgas situācijas, kurās parādās un attīstās vecuma slimības, un sākas organisma priekšlaicīga novecošana.

          Tīra, bet vēl labāk līdz dabiskam stāvoklim atjaunota - strukturēta, ūdens dzeršana ekonomē organisma iekšējo enerģiju, tam nenākas to tērēt ūdens pārstrukturizēšanai savam vajadzībām. Pie tam  paaugstinās organisma šķidrumu (asins, limfas, un citu) caurplūde. Citiem vārdiem sakot, iestartējas organisma pašattīrīšanās process. Izmazgājas un sāk ar pilnu jaudu elpot katra šūna, kā rezultātā pieaug arī to enerģētika. Vispārēja organisma atveseļošanās ir šī visaptverošā procesa sekas. Lūk, tā ūdens mums kļūst par vispirmajām un no iedarbības viedokļa vissatriecošākajām zālēm.

          Pats organisma detoksikācijas un attīrīšanās process noritēs tajā secībā un hierarhijā, kuru diktē pati cilvēka organisma daba. Mums nepieciešams šo procesu tikai pastiprināt, cenšoties neizjaukt tā loģiku.

          Ūdenim jābūt tīram, izfiltrētam un vēlams strukturētam. Ūdens jādzer pa daļām, maziem malciņiem,  ne viss uzreiz, bet ar starplaikiem. Tā dzerot ūdens ļoti ātri nonāk zarnās un izplatās pa visu organismu. Rodas  it kā pilinātāja sistēma. Šādas ūdens uzņemšanas rezultātā, ja cilvēks viena vai otra iemesla dēļ pampst, nekas tamlīdzīgs nenotiek. Bet ierastās tūskas, kuras saistītas ar sirds vai nieru nepietiekamību, pēc dažām dienām izzūd.

          Un tā, ar rītdienu un kamēr jūs dzīvosiet, sāciet dzert tīru nevārītu, vēlams strukturētu ūdeni istabas temperatūrā. Izdzeramā ūdens daudzumu izvēlas atbilstoši ķermeņa masai:

Ķermeņa

masa, kg

No10 līdz20

21 - 30

31 - 40

41 - 50

51 – 60

Vairāk par 60

Ūdens

daudzums, l

0,5

1 – 1,5

1,5 - 2

2 – 2,5

2,5 - 3

3

          Tikko jūs sāksiet dzert nevārītu ūdeni, praktiski, uzreiz sāks ievērojami izmainīties audi, orgāni, jūsu organisma sistēmas. Savādāk nevar būt, jo asinis un limfa, un starpšūnu šķidrums maina savu plūdumu un ātrāk izvada sārņus ar venozo asiņu palīdzību. Aktīvāk barojas mūsu šūnas ar arteriālajām asinīm. Tās saņem vairāk enerģijas un vielas, kuras nepieciešamas noārdīšanās-atjaunošanās reakciju normalizācijai. Paaugstinās organisma bioenerģētiskais potenciāls. Pašsaprotami, ka šīs izmaiņas atstāj iespaidu arī uz regulējošo sistēmu darbību un tā rezultātā cilvēks atveseļojas.